کارگاه گوگل ادز

کارگاه گوگل ادز

 کارگاه گوگل ادز

(گوگل ادز Google Ads، نام تغییریافته ادوردز Adwords است)

زمانی که در گوگل؛ عبارتی را جست و جو می‌کنید، در اغلب اوقات، نتایجی را در بالا یا پایین نتایج جست و جو مشاهده می‌کنید که کنار آن ها Ad نوشته شده است. این سایت ها، به صورت طبیعی و ارگانیک در این رتبه ها حضور ندارند، بلکه با پرداخت پول به گوگل در این جایگاه ها دیده می‌شوند.

 

 

اگر سایت شما جدید است و نیاز به جذب مخاطب دارد و یا به هر دلیلی، در برخی کلمات مد نظر خود در نتایج گوگل بالا نیستید، می‌توانید مانند بقیه سایت ها، از شیوه ی تبلیغات در گوگل استفاده کنید و در صفحه نتایج گوگل دیده شوید. برای این کار فقط نیاز به مقداری آموزش و یک کارت اعتباری (و یا استفاده از افراد یا شرکت های واسطه جهت شارژ اکانت) دارید.

 

مخاطبان دوره

کارشناسان دیجیتال مارکتینگ و سئو، مدیران سایت ها

 

زمان برگزاری

پنجشنبه 13 اردیبهشت 1399 - ساعت 17 الی 21

این رویداد با بالاترین کیفیت به صورت آنلاین برگزار می شود و در انتها، فیلم جلسه برای حاضرین به اشتراک گزاشته می شود.

آنچه در این دوره خواهید آموخت

در این دوره یاد می‌گیرید که چگونه خودتان کمپین های مختلف برای تبلیغات گوگل ادز راه بیندازید، مدیریت و ویرایش کنید، بودجه و قیمت کلمات کلیدی را تعیین کنید، چگونه کلمات کلیدی مناسب را پیدا کنید و در نهایت چگونه یک متن تبلیغ خوب بنویسید.

رضا فیاض فیضی

آقای رضا فیاض فیضی  فارغ التحصیل MBA در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه جورج میسون کانادا و مهندس کامپیوتر است.  آقای فیاض از سال 1379 آموزش دوره های آفیس Office را در موسسه ایز ایران آغاز کرد. و تاکنون در مراکز Cavendish College ، سازمان حسابرسی کل کشور، سایپا، سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، وزارت دفاع، پارس خودور، سازمان تامین اجتماعی، دانشگاه جامع علمی کاربردی، دانشگاه پیام نور و...  دوره‌های Office، ICDL، MSP، VBA را  تدریس کرده است. آقای فیاض فعالیت‌های اجرایی خود را از سال 84 به عنوان مشاور طراحی و پیاده سازی دوره‌های آموزشی مسئولین دفاتر در پارس خودرو، سازمان تامین اجتماعی و موسسه ایز ایران شروع کرد و به مدت دوسال مدیر عامل و عضو هیات مدیره شرکت تعاونی صنعت بوقلمون ایران و رییس هیات مدیره و مدیر بازرگانی شرکت آق ناز بوده است.

مشاهده پروفایل استاد
شما هم توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.